Najpierw było spotkanie z nietypową kobietą, Magdaleną Gołaszewską. Znana z profesjonalizmu pracy w telewizji, kochana przez obiektyw, podziwiana za wielkie serce. I sympatię do kobiet.

 

Magda zaprosiła kilka pań, w tym mnie na pokaz mody. Miałyśmy nie tylko przygotować kreacje, ale też w nich opowiedzieć o tym, jakie jesteśmy. Były więc pracujące wojowniczki, szybkobieżne dziennikarki w butach na płaskim. Były spełnione kobiety dające pracę innym i ekstrawaganckie dyrektorki. Nie brakowało oryginalnych artystek, a wśród nich byłam i ja. Połączył nas uśmiech, kobiece spojrzenie na świat i..stół. Oraz on, Wojciech Bokłago, który pokazywał nam, jak zachowywać się na wybiegu.

Dla mnie, schowanej tylko za głosem, słowami- nie było to łatwe zadanie. Postanowiłam, że inspiracją do mojego stroju stanie się kolorowa książka. I tak już zostało.

 

 

 

 

Trudno opowiadać strojem o sobie, zwłaszcza, gdy skrywasz się w słowach 🙂 To doświadczenie już, na szczęście – za mną. Agnieszka Dzieniszewska jest autorką zdjęć, bardzo dziękuję jej i wszystkim z piątkowego, późnomarcowego wieczoru, podczas którego opowiadałyśmy o naszej kobiecości. Do następnego razu!